Zajęcia grupowe, czyli inaczej sekcje wspinaczkowe. Odbywają się w grupach 6 do 9 osobowych i polegają na regularnych treningach dwa lub trzy razy w tygodniu. Grupy treningowe podzielone są pod względem zaawansowania i doświadczenia.

Gdzie trenujemy?

Treningi odbywają się na dwóch ściankach — KS Korona i Mood. Są to ścianki boulderowe pozbawione możliwości wspinania z liną. Taka forma zajęć pozwala mi na dokładne wyłapywanie błędów technicznych i możliwość szybkiego zobrazowania poprawnego ruchu na ścianie. Dodatkowo pomaga lepiej zintegrować się podczas treningu.

Czy treningi grupowe są dla mnie?

Treningi grupowe (sekcje) to najpopularniejsza forma treningu. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że to jest to, czego szukasz, choć nie dowiesz się, póki nie sprawdzisz. Taka forma treningu najlepiej sprawdzi się, gdy:

 • Możesz regularnie i systematycznie trenować.
 • Chcesz podszlifować swoją technikę.
 • Szukasz grupy, która jeszcze mocniej zmotywuje Cię do działania.
 • Chcesz usystematyzować swój trening.

Jeśli dalej nie jesteś pewny — przyjdź na pierwsze zajęcia i zobacz, czy to jest to, czego szukasz, jeśli nie - zapłacisz tylko za wejście.

Nigdy wcześniej nie boulderowałeś i nie wiesz co to magnezja lub skrętka? - najpierw przyjdź na "Pierwsze baldy" na Cubie> lub Moodzie. Organizowane są one w każdy piątek lub okazjonalnie w sobotę.

Na co kładę nacisk?

Na treningu przede wszystkim kładę nacisk na poprawną technikę wspinaczkową, połączoną ze zrównoważonym rozwojem fizycznym. Podczas treningu staram się, żebyś nie tylko umiał wykonać ruch, ale także go rozumiał. Ponieważ dla wielu osób wspinaczka to także forma odstresowania, staram się zapewnić miłą atmosferę sportowej rywalizacji.

Kiedy?

Dokładne terminy zajęć i opisy grup dostepne są na stronie Grafik.

Ile to kosztuje?

Cennik treningów na sezon 2023/2024

30 zł za jeden trening. Płatne z góry na początku miesiąca Przykładowo - jeśli w danym miesiącu odbywa się 8 treningów, płacisz 240 zł. Niezależnie od tego, czy będziesz na wszystkich.

FAQ

 • Co jeśli na jakimś treningu mnie nie będzie? Możesz znaleźć za siebie zastępstwo, nie ma możliwości zwrotu lub pomniejszenia kwoty.
 • Co jeśli trening zostanie odwołany? Dostaniesz zwrot za każde zajęcia, które się nie odbyły.
 • Czy cena uwzględnia wejście na obiekt? Nie
 • Chcę chodzić raz w tygodniu do grupy, która ma treningi dwa razy w tygodniu. Czy w takim przypadku mogę płacić dwa razy mniej? Nie. Musisz zapłacić za wszystkie treningi.

Cennik wejść na ścianki wspinaczkowe:

Inne formy współpracy

Prócz regularnych treningów grupowych oferuję też inne formy współpracy take jak:

 • Trening indywidualny - nastawiony na specjalne potrzeby
 • Wyjazdy wspinaczkowe - jedno lub kilkudniowe, w Polsce lub za granicą
 • Kursy wspinaczkowe - Kurs wspinaczki po drogach ubezpieczonych, kurs latania, kurs boulderowy itp.

Kontakt

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana...